Obsługa prawna Gdynia Gdańsk

Obsługa prawna Gdynia Gdańsk

Kancelaria Adwokacka adwokata Karola Czaplewskiego prowadzi obsługę prawną spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga sprawnego poruszania się gąszczu niejednolitych, wewnętrznie sprzecznych i niespójnych przepisów prawnych. Przedsiębiorcy i zarządzający spółką z o.o. każdego dnia spotykają się z przeróżnymi problemami prawnymi – od podpisywania umów po windykację.

Często brakuje czasu na śledzenie zmian w przepisach, co może skutkować problemami w przyszłości. Nasza Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksową obsługę prawną firm. Wiele problemów rozwiązujemy bez potrzeby kierowania sprawy do sądu, co przekłada się na znaczącą oszczędność czasu i środków finansowych spółki.

Adwokat Karol Czaplewski świadczy pomoc prawną nie tylko na etapie spraw sądowych, ale również w zwykłym funkcjonowaniu firmy. Świadczona pomoc może mieć charakter doradztwa przy konkretnych zagadnieniach lub formę stałej, kompleksowej obsługi prawnej.

Powierzenie stałej obsługi prawnej spółki z o.o. adwokatowi zapewnia bezpieczeństwo w działaniu, pomaga kreować pozytywny wizerunek rzetelnej firmy i pozwala przedsiębiorcy skoncentrować się na bieżącej działalności.

W ramach stałej obsługi prawnej zapewniamy:

§ doradztwo prawne i korporacyjne;

§ sporządzanie opinii prawnych i dokumentów korporacyjnych;

§ projektowanie i negocjowanie umów;

§ reprezentowanie przedsiębiorcy przed urzędami i sądami;

§ windykację należności i prowadzenie postępowanie egzekucyjnego.

____________________________

Obsługa prawna firm Gdynia Gdańsk

Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Bezpłatna konsultacja telefoniczna – 791 097 057