Sprawy karne Gdynia

Prawo karne Gdynia

Adwokat Karol Czaplewski świadczy pomoc prawną w sprawach karnych na terenie Trójmiasta (Gdyni, Sopotu i Gdańska), a także na terenie tzw. Małego Trójmiasta Kaszubskiego (Rumi, Redy i Wejherowa).

Prowadzenie spraw karnych wymaga od adwokata pełnego poświęcenia, doświadczenia oraz nieograniczonej dostępności.

Nasza Kancelaria reprezentuje podejrzanych i oskarżonych na wszystkich etapach postępowania karnego. Bronimy również w sprawach o wykroczenie.  

Należy pamiętać, że kluczowe znaczenie mają czynności przeprowadzane przez adwokata już w pierwszych godzinach od momentu zatrzymania przez policję. Adwokat Karol Czaplewski uczestniczy w pierwszym przesłuchaniu podejrzanego, a także gwarantuje obronę podejrzanego po skierowaniu przez prokuratora wniosku o zastosowanie tymczasowego aresztowania. W tym celu nasza Kancelaria Adwokacka prowadzi całodobowy dyżur.

Służymy swoim doświadczeniem w sprawach karnych, dotyczących m.in. takich czynów jak: pobicie, znęcanie, kradzież, oszustwo, prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, a także udział w zorganizowanej grupie przestępczej czy zabójstwo.

Powszechną praktyką Kancelarii jest obrona podejrzanych i oskarżonych w sprawach o posiadanie narkotyków na własny użytek. Reprezentujemy Klientów także w sprawach o wytwarzanie i wprowadzanie narkotyków do obrotu, czyli. tzw. handel narkotykami. 

Bez względu na ciężar gatunkowy przestępstwa, Klienci naszej Kancelarii mogą liczyć na pełne zaangażowanie obrońcy. Adwokat od spraw karnych dokłada najwyższej staranności w dbaniu o interesy swoich Klientów.

W przypadku zatrzymania lub aresztowania proszę niezwłocznie dzwonić pod numer: 791 097 057

Adres Kancelarii: Gdynia, ul. Władysława IV 43, VI piętro.